Programa

Nuo pat pirmųjų gyvavimo dienų didžiausia Kristupo festivalio vertybė – klausytojų atradimai. Todėl jis kviečia į susitikimus su įdomiausiais pasaulio muzikais ir po bažnyčių skliautais, ir po vasaros dangumi, ir puošniuose dvaruose, ir gamtos apsuptyje. Festivalis parodo, kiek daug gali beribė muzikantų vaizduotė bei leidža sužinoti, ko dar nežinojote.
Štai šiemet Latin Grammy laureatai Sone Del Nene (Kuba) nukels į svaiginančią Kubą ir įrodys, jog šokti moka visi. Čigoniškojo džiazo gitaros virtuozas Joscho Stephanas (Vokietija) skelia tokias muzikines žiežirbas ir tokiu greičiu, jog muzikos kritikai rekomenduoja atėjus į koncertą „atsisėsti ir prisisegti diržus“. Išskirtinis Deutsche Grammophon artistas, fenomenalus trimitininkas Pacho Flores (Venesuela/Vokietija) viename koncerte gros net dešimčia (!) trimitų. Grammy laureatas Wlodekas Pawlikas su savo trio (Lenkija) kvies smagiai pasivaikščioti vingriais džiazo improvizacijų labirintais, o savo balsu ir kūryba priblokš Mercury prizo nominantė – charizmatiškoji dainininkė Eska (Didžioji Britanija).
Tradiciškai Šv. Kazimiero bažnyčioje kiekvieną antradienį gaus vargonai, kalbinami iškiliausių atlikėjų, kurių tarpe – Gail Archer (JAV), Juan Paradell Sole (Vatikanas), Olivier Perin (Prancūzija), Christian-Markus Raiser, Karolina Juodelytė (Lietuva) ir kt.
Didžiausia šių metų programos naujiena – ekskursijos koncertų programos ar koncerto erdvės tema su „Gatvės gyvos” įkūrėju Albertu Kazlausku. Tai – puiki proga apjungti skirtingas sritis – muziką, istoriją, architektūrą bei kitu kampu pažvelgti į pačius koncertus.

Pasirinkite programą:
Rudens - žiemos koncertai Įvykę renginiai