Gypsy jazz

Apie koncertą

10 trimito veidų

Apie koncertą

pašėlę saksofonai

Apie koncertą

Muy bien, adios!

Apie koncertą

La vie en rose

Apie koncertą

Iki festivalio pradžios liko:

Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės

Programa

Nuo pat pirmųjų gyvavimo dienų didžiausia Kristupo festivalio vertybė – klausytojų atradimai. Todėl jis kviečia į susitikimus su įdomiausiais pasaulio muzikais ir po bažnyčių skliautais, ir po vasaros dangumi, ir puošniuose dvaruose, ir gamtos apsuptyje. Festivalis parodo, kiek daug gali beribė muzikantų vaizduotė bei leidža sužinoti, ko dar nežinojote.
Štai šiemet Latin Grammy laureatai Sone Del Nene nukels į svaiginančią Kubą ir įrodys, jog šokti moka visi. Čigoniškojo džiazo gitaros virtuozas Joscho Stephanas skelia tokias muzikines žiežirbas ir tokiu greičiu, jog muzikos kritikai rekomenduoja atėjus į koncertą „atsisėsti ir prisisegti diržus“. Fenomenalus trimitininkas Pacho Flores viename koncerte gros net dešimčia (!) trimitų, o jaunoji vokalo žvaigždė Jomantė Šležaitė gražiausiomis melodijomis atskleis pribloškiantį Lietuvos grožį.
Tradiciškai Šv. Kazimiero bažnyčioje kiekvieną antradienį gaus vargonai, kalbinami iškiliausių atlikėjų, kurių tarpe – Gail Archer (JAV), Andrzej Chorosinski (Lenkija), Luca Ratti (Italija), Hamfried Lucke (Austrija), Karolina Juodelytė (Lietuva) ir kt.
Didžiausia šių metų programos naujiena – ekskursijos koncertų programos ar koncerto erdvės tema su „Gatvės gyvos” įkūrėju Albertu Kazlausku. Tai – puiki proga apjungti skirtingas sritis – muziką, istoriją, architektūrą bei kitu kampu pažvelgti į pačius koncertus.

Pasirinkite programą:
Koncertai Įvykę renginiai