informacija apie bilietus

• Bilietus į renginius galima įsigyti internetu, adresu www.kakava.lt arba kakava.lt fizinėse kasose. Kakava.lt teikiamų paslaugų taisykles rasite: čia.
• Koncerto dieną bilietus (jų skaičius ribotas) galima įsigyti prieš valandą renginio vietoje. Perkant bilietus vietoje, nuolaidos netaikomos.
• Bilietai nekeičiami ir negrąžinami, išskyrus atvejus, kai renginys nukeliamas arba atšaukiamas.
• Bilietus į „Gatvės gyvos“ ekskursijas būtina įsigyti iš anksto, nes renginio vietoje jais neprekiaujama.

taikomos nuolaidos

30%

moksleiviams

30%

studentams

30%

senjorams

40%

neįgaliesiems ir lydinčiam asmeniui

Nemokamai

vaikams iki 7 m.

Atvykimas

Adomo Mickevičiaus bibliotekos kiemas (Trakų g. 10, Vilnius)

Artimiausios viešojo transporto stotelės: Mo muziejus, Reformatai, Trakų.

Į kiemą patenkama pro arkos vartus, esančius greta pagrindinio įėjimo į biblioteką. Pasirodymai vyksta po atviru dangumi bet kokiomis oro sąlygomis. Tad maloniai prašome atsižvelgti į jas, ruošiantis į renginius – pasirūpinkite tinkama apranga, avalyne. Lietaus atveju, klausytojams dalijami apsiaustai nuo lietaus.
Koncerto vietoje statomos sulankstomos lauko kėdės. Jos yra sužymėtos: vietos numeris nurodytas ant kėdės atlošo, eilės numeris – jos kraštuose.
Patekti į kiemą galima likus pusvalandžiui iki renginio pradžios. Pavėlavę klausytojai įleidžiami tik plojimų metu.

Šv. Kazimiero bažnyčia (Didžioji g. 34, Vilnius)

Artimiausios viešojo transporto stotelės: Rotušė, Užupio, Rūdninkų.

Šv. Kazimiero bažnyčioje vyksta didžiausias festivalio koncertų ciklas „Sakralinės muzikos valandos“. Į visus jo renginius įėjimas yra laisvas, o sėdimos vietos nenumeruojamos. Bažnyčioje 17:30-18:00 vyksta Eucharistija, tad klausytojai laukiami nuo 18:10. Norint patogiai atsisėsti, rekomenduojame atvykti bent 20 min. iki renginio pradžios.
Ciklo koncertai paprastai vyksta akustiškai. Kadangi koncertiniai vargonai sumontuoti balkone, priešais altorių, solisto koncerto metu nesimato (jis lieka publikai už nugaros). Tačiau pasirodymo pabaigoje, atlikėjas nusileidžia iš balkono nusilenkimui prieš publiką, tad sulaukite jo.

Bernardinų sodas (B. Radvilaitės g. 8, Vilnius)

Artimiausios viešojo transporto stotelės: Rotušė, Dailės Akademija, Arkikatedra, Karaliaus Mindaugo tiltas.

Bernardinų sode vyksta festivalio koncertų ciklas „Kristupo piknikai“. Jis išsiskiria itin draugiška, laisva atmosfera, kas sufleruojama jau pačiame pavadinime. Įėjimas į „Kristupo piknikų“ renginius yra laisvas.
Koncertai vyksta prie didžiojo Bernardinų sodo fontano. Čia nestatomos lauko kėdės, klausytojai gali laisvai naudotis aplink esančiais suoliukais, atsinešti savo sulankstomas kėdes ar pledukus, pasiruošti užkandžių krepšį ir patirti muzikinio pikniko žavesį.

Šv. Kotrynos bažnyčia (Vilniaus g. 30, Vilnius)

Artimiausios viešojo transporto stotelės: Mo muziejus, Reformatai, Trakų.

Klausytojai į Šv. Kotrynos bažnyčią įleidžiami per pagrindinį įėjimą (iš Vilniaus g. pusės), likus pusvalandžiui iki koncerto pradžios. Pavėlavę klausytojai įleidžiami tik plojimų metu. Į salę draudžiama neštis gėrimus ar maistą. Visos sėdimos vietos yra viename lygyje.
Vaikai iki 7 m. į vakarinius koncertus, vykstančius Šv. Kotrynos bažnyčioje, neleidžiami. Su jaunaisiais klausytojais rekomenduojame lankytis „Kristupo piknikuose“ ar kituose atvirose erdvėse vykstančiuose renginiuose.

prieinamumas

Šv. Kazimiero ir Šv. Kotrynos bažnyčių erdvės yra iš dalies pritaikytos judėjimą negalią turintiems asmenims:
• Patekimui į Šv. Kazimiero bažnyčią galima naudotis šalia jos esančiu liftu. Durys lengvai atsidaro, o jų rankena pasiekiama sėdint. Pagrindinis įėjimas yra vieno lygio (be slenksčių). Vietos bažnyčioje nenumeruojamos, todėl klausymuisi galima pasirinkti patogiausią poziciją.
Bažnyčioje esantys WC kol kas nepritaikyti judėjimo negalią turintiems asmenims.
Šv. Kazimiero bažnyčios darbuotojai mielai pagelbės ir pakonsultuos, jei turėtumėte papildomų klausimų, susijusių su jūsų apsilankymu renginiuose. Maloniai prašome kreiptis telefonu +370 5 212 1715.

• Pagrindinis įėjimas į Šv. Kotrynos bažnyčią turi slenkstį, tačiau, esant poreikiui, gali būti pristatytas mobilus pandusas. Prieš festivalio koncertus (pusvalandį iki renginio) durys būna atvertos. Čia yra įrengti WC judėjimo negalią turintiems asmenims. Rekomenduojame rinktis sėdimas vietas 11, 12 vietose ir 1-oje parterio eilėje.
Šv. Kotrynos bažnyčios darbuotojai mielai pagelbės ir pakonsultuos, jei turėtumėte papildomų klausimų, susijusių su jūsų apsilankymu renginiuose. Maloniai prašome kreiptis telefonu +370 633 33719.
Koncertai, vykstantys atvirose erdvėse, gali būti sunkiau pasiekiami dėl nelygios kelio dangos:
• Pagrindinis Bernardinų sodo fontanas nuo pagrindinio įėjimo (vartų) yra nutolęs kelis šimtus metrų. Kelias iki jo nelygus (neasfaltuotas). Sode yra viešieji WC (be pritaikymo judėjimo negalią turintiems asmenims).
Kadangi koncertuose nėra sodinimo plano, galima išsirinkti patogiausią klausymosi vietą.
Jei būtų reikalinga mūsų pagalba ar turite papildomų klausimų, susijusių su apsilankymu renginiuose, maloniai prašome kreiptis el. paštu kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt arba tel. +370 656 17477.

• Adomo Mickevičiaus bibliotekos kiemas išklotas trinkelėmis, tačiau jame vietomis palikti grindinio elementai bei žaliasis plotas. Juos galima apvažiuoti, todėl rekomenduojame klausymuisi rinktis kraštines vietas, kurias patogu pasiekti (dėl anksčiau minėtos kiemo specifikos).
Bibliotekos erdvėje (ne kieme) yra įrengti WC judėjimo negalią turintiems asmenims, tad esant poreikiui, ten nukreips festivalio komandos nariai arba bibliotekos budintis.
Jei būtų reikalinga mūsų pagalba ar turite papildomų klausimų, susijusių su apsilankymu renginiuose, maloniai prašome kreiptis el. paštu kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt arba tel. +370 656 17477.

Apgailestaujame, tačiau nei viena iš festivalio erdvių nėra pilnai pritaikyta kitas negalias turintiems asmenims. Vis tik, jei manote, kad galėtume jums pagelbėti apsilankyti renginiuose, maloniai laukiame jūsų žinutės kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt ar skambučio +370 656 17477.

partneriai

LTK LogotipasVilnius logo lt

© 2024 VšĮ “Kristupo festivalis" I Teisinė informacija

partneriai

LTK LogotipasVilnius logo lt

kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt

© 2024 VšĮ “Kristupo festivalis"

Teisinė informacija