Apie renginį

Teatralizuotas koncertas – žaidimas

Vaidina: AGNĖ SUNKLODAITĖ
VYTAUTAS RAŠIMAS
Režisierė AGNĖ SUNKLODAITĖ
Kompozitorius DEIVIDAS GNEDINAS

Aplink pasaulį – tai nuotaikinga teatralizuota muzikinė kelionė visai šeimai! Jos metu patirsite, galybę įdomiausių nuotykių, išmoksite naujų žaidimų ir iš naujo atrasite vaizduotę.
Mažieji žiūrovai patys taps laivo, lėktuvo kapitonais ir netgi aplankytų šalių gyventojais. Na, o tėveliai – patikima komanda.
Šio teatralizuoto koncerto-žaidimo tikslas – per muziką supažindinti mažuosius su kitomis pasaulio šalimis, skatinti jų smalsumą geografijai, toleranciją kitų šalių papročiams bei pagarbą savo šaliai.

Koncerto trukmė 1 val.

Durys atidaromos 15 val., atskirai už įėjimą į botanikos sodą mokėti nereikia.
Bilietus į renginį galima įsigyti visose bilietai.lt kasose, koncerto dieną nuo 15 val. VU botanikos sodo kasoje arba tinklalapyje www.bilietai.lt.
SVARBU! Koncertas vyks po atviru dangumi bet kokiomis oro sąlygomis. Tad jei lauke lytų, turėkite su savimi skėtį arba neperšlampantį apsiaustą.
Bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Bilietus galima grąžinti tik koncertui neįvykus.
Mieli tėveliai, ciklo „Kristupo piknikai“ koncertuose VU Botanikos sode galite lankytis su vaikais. Maloniai primename, jog esate atsakingi už mažylių elgesį renginių metu. Tad pasirūpinome, jog šalia puikios muzikos, pramogų netrūktų ir jiems! Jums paruoštos vėjų gaudyklės, milžiniški burbulai (jei leidžia oro sąlygos), lauko žaidimai. O tvenkiniuose gardžių trupinukų visuomet laukia antys (tiesa, jos ne mūsų…).

Pirkti bilietus