02

11

PASIMATYMAS LA LA LANDE

RAUDONDVARIO DVARE
17 VAL.

02

11

PASIMATYMAS LA LA LANDE

RAUDONDVARIO DVARE
17 VAL.

Apie renginį

Atlikėjai
Prestižinio Opus Klassik apdovanojimo nominantė
IEVA DŪDAITĖ (fortepijonas)

Koncerto viešnia
MARIJA DŪDAITĖ (vokalas)
programa
pradžia: 
17 VAL.
Koncerto trukmė:
1 val. 15 min.
Gera nuotaika liko prie šventinio stalo? Artėja meilės diena, o idėjoms – žiemos miegas? Tuomet keliaukite į La La Landą, kur grąžinsime šypseną ir pakilią nuotaiką! Kur jis yra? Taip vadinamas Los Andželas / Holivudas arba fantastinė būsena, svajonių pasaulis. Šiuo atveju – koncertinė programa, kurią paruošė pianistė Ieva Dūdaitė, įkvėpta nuostabios kino hitų „La La Land“ ir „Taip gimė žvaigždė“ muzikos.
Meilės dienos išvakarėse, Raudondvario dvare, fortepijono garsais ji atkurs gražiausius ir jautriausius šių filmų momentus. „City of Stars“, „Another Day of Sun“, „A Lovely Night“, „Shallow“, „I‘ll Never Love Again“ – tik dalis kūrinių, kuriems skambant, stipriau plaks širdis.
Tai - nepaprastai malonus jausmas. Padovanokite jį sau ir artimiesiems!


Apie Raudondvario dvarą:
Adresas - Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno r.
GPS koordinatės - 54.943277, 23.784218

Vos devyniais kilometrais nuo Kauno nutolęs, aukštutinėje Nevėžio terasoje įsikūręs Raudondvario architektūrinis ansamblis – rūmai ir kiti gyvenamieji bei ūkiniai pastatai, parkas. Kiekvieno lankytojo akį patrauks šalia rūmų pastatytos dvaro oficinos, oranžerija, arklidės, ledainė. XVI a. pab. – XX a. pr. buvo kilmingųjų Dzievaltauskių, Kosakovskių, Radvilų, Vorlovskių, Zabielų ir Tiškevičių valdyta ir puoselėta rezidencija Lietuvoje (šaltinis: sodybugidas.lt)
Gera nuotaika liko prie šventinio stalo? Artėja meilės diena, o idėjoms – žiemos miegas? Tuomet keliaukite į Raudondvario dvarą, kuris vienam vakarui virs La La Landu - svajonių šalimi. Tuo pasirūpins Ieva Dūdaitė, fortepijono garsais atkursianti gražiausius ir jautriausius filmų „La La Land“ ir „Taip gimė žvaigždė“ momentus. Skambės kūriniai, dėl kurių smarkiau plaks ir pianistės, ir jūsų širdys!

video įrašai

Play Video

partneriai

LTK LogotipasVilnius logo ltKM-logotipas

© 2022 VšĮ “Kristupo festivalis" I Teisinė informacija

partneriai

LTK LogotipasVilnius logo ltKM-logotipas

kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt

© 2022 VšĮ “Kristupo festivalis"

Teisinė informacija