Skelbiamas papildomas TRIBUTE TO ADELE koncertas

2023 11 07

Džiaugdamiesi jūsų palaikymu ir dideliu susidomėjimu, skelbiame papildomą Marijos Dūdaitės pasirodymą! Koncertas TRIBUTE TO ADELE vyks gruodžio 29 d. 20:30 val., Šv. Kotrynos banyčioje.

„Adele muzika yra žmogaus sielos atspindys. Jos dainos pavergia nuoširdumu, emocionalumu, išgyvenimais, kuriuos lengvai atpažįstame savyje. Todėl Adele pavyksta kalbėti tiesiai į širdį. Tai – magiškas procesas, į kurį įtrauksime kiekvieną klausytoją ir savo koncerte“, - sako Marija Dūdaitė.

Barokiškoje, nuostabios akustikos Šv. Kotrynos bažnyčios salėje, gyvai skambės  kultinės Adele dainos, tarp kurių – „Hello", „Easy On Me", „Someone Like You", „Rolling in the Deep". Jas solistė nuspalvins unikaliomis spalvomis dėl savo aksominio balso, kuris buvo tobulinamas nesuskaičiuojamoje daugybėje konkursų, meistriškumo kursų ir prestižinių koncertų salių.

Kartu su Marija į sceną žengs būrys talentingų instrumentalistų: Ieva Dūdaitė (fortepijonas), Tadas Petkevičius Grajauskas (gitara), Julijus Sipavičius (mušamieji). Kiekvienas jų – savo instrumento virtuozas, aktyviai vystantis karjerą klasikinės bei džiazo muzikos scenose.

Šis koncertas - tai duoklė Adele talentui ir dainoms, palietusioms mūsų širdis bei gyvenimus. Todėl programoje ypatingas dėmesys skiriamas net mažiausioms detalėms. Viskas – nuo apšvietimo iki dainų aranžuočių – sustyguota taip, kad visa galva panirtumėt į tekstų nuoširdumą bei melodijų gelmę.

Leiskitės į užburiančią kelionę per didžiausius Adele hitus!

Bilietai čia

partneriai

LTK LogotipasVilnius logo lt

© 2024 VšĮ “Kristupo festivalis" I Teisinė informacija

partneriai

LTK LogotipasVilnius logo lt

kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt

© 2024 VšĮ “Kristupo festivalis"

Teisinė informacija