Bernardinų sode ant žolės pristatyta Kristupo festivalio programa

2023 06 22

Vakar Bernardinų sode pasklidę muzikos garsai pranešė apie jau kitą savaitę prasidėsiantį 29-ąjį Kristupo festivalį. Beveik visi šių metų festivalio atlikėjai pirmą kartą gyvai prisistatys Lietuvos melomanams, muzikos gerbėjams ir naujų, originalių muzikos pojūčių ištroškusiems klausytojams. Programos jungiamoji tema – tapatybė.

„Norėjome pažvelgti į socialinį ir kultūrinį kontekstą, pažiūrėti, ar esame jautrūs, ar esame tolerantiški kitoms kultūroms, todėl pagrindinėje festivalio programoje numatytas platus stilių, žanrų spektras, kurį dar paįvairins itin stiprios, šviesios atlikėjų asmenybės“, – muzikiniame piknike Bernardinų sode kalbėjo festivalio meno vadovė Jurgita Murauskienė.

Tarptautiniu kokybės ženklu „EFFE Label“ įvertintas Kristupo festivalis birželio 27 dieną prasidės prancūziško džiazo pikniku Bernardinų sode ir iškilmingu koncertu „NATO viršūnių susitikimo belaukiant“ Šv. Kazimiero bažnyčioje. Visą vasarą festivalis su miestiečiais ir Vilniaus svečiais dalysis pasaulio muzikos skambesiais.

Plačiau skaitykite čia

Festivalio programos pristatymo nuotraukų galerija čia

partneriai

LTK LogotipasVilnius logo ltKM-logotipas

© 2022 VšĮ “Kristupo festivalis" I Teisinė informacija

partneriai

LTK LogotipasVilnius logo ltKM-logotipas

kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt

© 2022 VšĮ “Kristupo festivalis"

Teisinė informacija