07

19

MARIAČĖS FLOR DE TOLOACHE

ADOMO MICKEVIČIAUS BIBLIOTEKOS KIEMELYJE
20 VAL.

07

19

MARIAČĖS FLOR DE TOLOACHE

ADOMO MICKEVIČIAUS BIBLIOTEKOS KIEMELYJE
20 VAL.

Apie renginį

Atlikėjai
Flor de Toloache (Meksika / Puerto Rikas / JAV):
Shae Fiol (vokalas, vihuela)
Mireya Ramos (vokalas, smuikas)
Julie Acosta (trimitas)
Yesenia Reyes (gitaronas)
programa
pradžia: 
20 VAL.
Koncerto trukmė:
1 h 15 min
Ryškios ir garsios, kaip fejerverkai. Svaiginančios ir gražios, kaip egoztiškos gėlės. Flor de Toloache – pirmoji Niujorko istorijoje, viena geriausių pasaulyje moterų mariačių grupė. Į Vilnių ji atvyksta su Latin Grammy laurais bei kūriniais, prie kurių prisilietė prodiuseris Rafa Sardina (šis grandas dirba su mega žvaigždėmis, tarp kurių – Lady Gaga, Camila Cabello ir kt.).
Gėlė toloache Meksikoje naudojama meilės eliksyro gamybai. O jos vardu pasivadinusi grupė, galvą susuka ir širdį pavergia savo kūryba. Atlikėjos tradicines meksikietiškas melodijas stilingai perkelia į skirtingus muzikinius kontekstus, ką puikiai iliustruoja Quisera – bendra daina su Johnu Legendu.
Flor de Toloache pasirodymus entuziastingai įvertino leidiniai Rolling Stone, Billboard Magazine, The New York Times. O jūs pasiruošę egzotiškiems gėlių kerams svaiginančioje meksikietiškoje fiestoje?

Programoje autoriniai Flor de Toloache kūriniai
Ryškios ir garsios, kaip fejerverkai. Svaiginančios ir gražios, kaip egoztiškos gėlės. Flor de Toloache – pirmoji Niujorko istorijoje, viena geriausių pasaulyje moterų mariačių grupė. Į Vilnių ji atvyksta su Latin Grammy laurais bei kūriniais iš naujausio albumo. Programoje autoriniai Flor de Toloache kūriniai

EKSKURSIJA

partneriai

LTK LogotipasVilnius logo ltKM-logotipas

kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt

© 2022 VšĮ “Kristupo festivalis" I Teisinė informacija

partneriai

LTK LogotipasVilnius logo ltKM-logotipas

kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt

© 2022 VšĮ “Kristupo festivalis"

Teisinė informacija