07

20

KRISTUPO PIKNIKAS VAIKAMS

ISTORIJŲ NAMŲ KIEMELYJE
19 VAL.

07

20

KRISTUPO PIKNIKAS VAIKAMS

ISTORIJŲ NAMŲ KIEMELYJE
19 VAL.

Apie renginį

Atlikėjai
Monika Ryškutė (fleita)
Goda Palskytė (fortepijonas)
programa
pradžia: 
19 VAL.
Koncerto trukmė:
50 min
Vaikų vasaros atostogų įkarštis. Draugai išvažiavę, seneliai užsiėmę. Stovykla tik kitą savaitę. Veiklų idėjų sąrašas ištuštėjęs…Padėkite jį į šalį. Visi vasaros vakarai smagūs, o žinote, kuris smagiausias? Tas, kuriame smagu visiems – ir mažiems, ir dideliems. Toks yra šis muzikinis piknikas!
Kviečiame jus į ypatingą erdvę, kurioje gyvena istorijos. Muzikos garsais jas papasakos fleitininkė Monika Ryškutė ir pianistė Goda Palskytė. Smalsučiai sužinos, kodėl nakties muzika maža, stebės gražuolę gulbę, grožėsis mėnulio šviesa. O jūs mėgausitės širdį glostančiais, iš pirmo garso atpažįstamais kūriniais.
Jei pikniko krepšyje neliks užkandžių, išsinešite jį pilną geros nuotaikos ir plačią šypseną. Susitikime!


Programoje W. A. Mozart, C. Saint-Saens, E. Morricone, E. Grieg ir kt.

Svarbi informacija:
• Koncertas draugiškas autizmo spektre esantiems vaikams;
• Koncertas vyks atviroje erdvėje – Istorijų namų kiemelyje. Čia galima judėti, dalintis įspūdžiais, ploti, bet kuriuo metu išeiti iš renginio;
• Kėdės nenumeruotos, tad galite pasistatyti jas ten, kur patogiausia ar atsinešti savo pleduką;
• Jei koncerto metu būtų reikalinga savanorių pagalba ar kiltų klausimų dėl lankymosi renginyje, maloniai prašome kreiptis kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt;
• Artimiausia mašinų stovėjimo aikštelė yra Kosciuškos g. 1A. Už stovėjimo paslaugą galima mokėti automatinėje kasoje monetomis, banknotais ir banko kortelėmis arba mobiliąja programėle m.Parking.
Kviečiame jus į ypatingą erdvę, kurioje gyvena istorijos. Muzikos garsais jas papasakos fleitininkė Monika Ryškutė ir pianistė Goda Palskytė. Smalsučiai sužinos, kodėl nakties muzika maža, stebės gražuolę gulbę, grožėsis mėnulio šviesa. Koncertas draugiškas autizmo spektre esantiems vaikams. Programoje W. A. Mozart, C. Saint-Saens, E. Morricone, E. Grieg ir kt.

video įrašai

KONCERTO PARTNERIAI

partneriai

LTK LogotipasVilnius logo ltKM-logotipas

kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt

© 2022 VšĮ “Kristupo festivalis" I Teisinė informacija

partneriai

LTK LogotipasVilnius logo ltKM-logotipas

kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt

© 2022 VšĮ “Kristupo festivalis"

Teisinė informacija