Iki festivalio pradžios liko:

Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės

Kalendorius

2020 rugpjūčio 30 d.

13:30

SAKRALINĖS MUZIKOS VALANDOS. AIVARS KALĒJS ir MARTINA DOEHRING

Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo bažnyčioje (Gegužių g. 57, Šiauliai)

2020 rugsėjo 01 d.

19:00

SAKRALINĖS MUZIKOS VALANDOS. Choras Jauna muzika

Šv. Kazimiero bažnyčioje, Didžioji g. 34, Vilnius

2020 rugpjūčio 28 d.

19:00

MUZIKA ANT VANDENS

Neries krantinėse tarp Žaliojo ir Karaliaus Mindaugo tiltų (netoliese skulptūros „Krantinės arka“)

2020 rugsėjo 08 d.

19:00

SAKRALINĖS MUZIKOS VALANDOS. MARIA PERUCKA ir ROMAN PERUCKI

Šv. Kazimiero bažnyčioje, Didžioji g. 34, Vilnius

2020 rugsėjo 15 d.

19:00

SAKRALINĖS MUZIKOS VALANDOS. CHRISTOPH SCHOENER

Šv. Kazimiero bažnyčioje, Didžioji g. 34, Vilnius

2020 rugsėjo 22 d.

19:00

SAKRALINĖS MUZIKOS VALANDOS. GIAMPAOLO DI ROSA

Šv. Kazimiero bažnyčioje, Didžioji g. 34, Vilnius

2020 rugpjūčio 20 d.

17:30

Ekskursija “Bernardinų, Sereikiškių, Jaunimo sodo istorijos”

prie įėjimo į Bernardinų sodą iš Šv. Brunono Bonifaco g. (prie seniausio Vilniaus ąžuolo)

19:00

PRIE FONTANO SU ŠOPENU

Sereikiškių parko Bernardinų sode (B. Radvilaitės g. 8A, Vilnius)

2020 rugpjūčio 26 d.

17:30

Ekskursija “Bernardinų, Sereikiškių, Jaunimo sodo istorijos”

prie įėjimo į Bernardinų sodą iš Šv. Brunono Bonifaco g. (prie seniausio Vilniaus ąžuolo)

19:00

prie fontano su šopenu

Sereikiškių parko Bernardinų sode (B. Radvilaitės g. 8A, Vilnius)

2020 rugpjūčio 25 d.

19:00

SAKRALINĖS MUZIKOS VALANDOS. BERNHARD GFRERER

Šv. Kazimiero bažnyčioje, Didžioji g. 34, Vilnius

2020 rugpjūčio 13 d.

19:00

PRIE FONTANO SU ŠOPENU

Sereikiškių parko Bernardinų sode (B. Radvilaitės g. 8A, Vilnius)

17:30

Ekskursija “Bernardinų, Sereikiškių, Jaunimo sodo istorijos”

prie įėjimo į Bernardinų sodą iš Šv. Brunono Bonifaco g. (prie seniausio Vilniaus ąžuolo)

2020 rugpjūčio 06 d.

17:30

Ekskursija “Bernardinų, Sereikiškių, Jaunimo sodo istorijos”

prie įėjimo į Bernardinų sodą iš Šv. Brunono Bonifaco g. (prie seniausio Vilniaus ąžuolo)

19:00

PRIE FONTANO SU ŠOPENU

Sereikiškių parko Bernardinų sode (B. Radvilaitės g. 8A, Vilnius)

2020 rugpjūčio 17 d.

9:00

dIENOS STOVYKLA “Istorijos narsuoliai!”

Pranciškonų rūmuose (Trakų g. 9, Vilniuje)

2020 rugpjūčio 03 d.

9:00

dIENOS STOVYKLA “Istorijos narsuoliai!”

Pranciškonų rūmuose (Trakų g. 9, Vilniuje)

2020 rugpjūčio 10 d.

9:00

dIENOS STOVYKLA “Istorijos narsuoliai!”

Pranciškonų rūmuose (Trakų g. 9, Vilniuje)

2020 liepos 27 d.

9:00

DIENOS STOVYKLA “Istorijos narsuoliai!”

Pranciškonų rūmuose (Trakų g. 9, Vilniuje)

2020 rugpjūčio 04 d.

19:00

JACOB GUREVITSCH

Vilniaus universiteto didžiajame kieme (Šv. Jono g. 12, Vilnius)

2021 liepos 21 d.

19:00

BLIUZAS IŠ SIERA LEONĖS

Vilniaus mokytojų namų kieme (Vilniaus g. 39, Vilnius)

2020 liepos 30 d.

20:00

BALTOS VARNOS IR STYGINIAI

Vilniaus universiteto didžiajame kieme (Šv. Jono g. 12, Vilnius)

2020 liepos 29 d.

20:00

FUTURE CELLO

Vilniaus universiteto didžiajame kieme (Šv. Jono g. 12, Vilnius)

2020 liepos 22 d.

20:00

RADIOHEAD: REWRITE

Vilniaus universiteto didžiajame kieme (Šv. Jono g. 12, Vilnius)

Įvykę renginiai

2020 birželio 15 d.

9:00

dIENOS STOVYKLA “Istorijos narsuoliai!”

Pranciškonų rūmuose (Trakų g. 9, Vilniuje)

2020 birželio 08 d.

9:00

dIENOS STOVYKLA “Istorijos narsuoliai!”

Pranciškonų rūmuose (Trakų g. 9, Vilniuje)

2020 birželio 29 d.

9:00

Istorijos narsuoliai

Pranciškonų rūmuose (Trakų g. 9, Vilniuje)

2020 kovo 07 d.

18:00

AMELIJA IŠ MONMARTRO IR ŠOPENAS

Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30, Vilnius)