Apie renginį

2018 rugpjūčio 22 d. Pradžia 17:30 val.
Susitikimo vieta Šv. Kotrynos bažnyčia (pagrindinis įėjimas, Vilniaus g. 30)

Kristupo vasaros festivalis vienas pirmųjų atvėrė Vilniaus architektūrą sostinės gyventojams ir svečiams, rengdamas koncertus kiemuose, aikštėse, bažnyčiose, kur iki tol kojos nebuvo įkėlę jokie menai.
Na, o šiemet jis kviečia iš naujo pažinti erdves, kuriose skamba muzika, kartu su „Gatvės gyvos” įkūrėju, svetingiausio Vilniaus miesto gido titulą pelniusiu (2016) Albertu Kazlausku!

Apie ekskursiją. Jeigu nusikeltume laiku kelis šimtus metų atgal, vaikščiotume Vilniaus miesto pakraščiu. Iš tiesų, visai šalia Šv. Kotrynos bažnyčios driekėsi miesto siena, ir nors didžiosios jos dalies seniai nėra, ekskursijos metu galėsime pačiupinėti išlikusius mūrus, lokalizuoti buvusius Vilijos vartus. Žaviame renesansiniame kiemelyje susipažinsime su Radvilų palikimu Vilniuje, aptarsime įtakingąją Vilniaus baroko mokyklą su J. Ch. Glaubitzu priešakyje, o Šv. Kotrynos bažnyčios kiemelyje per mažąsias detales atversime skirtingus Vilniaus istorijos sluoksnius.
Trukmė apie 1.30 val.

Svarbi informacija. Ekskursijos dalyviams tos pačios dienos Kristupo festivalio koncertų bilietams (08.22 „DEŠIMT LIETUVŲ“) suteikiama 15 % nuolaida. Dėl jos pritaikymo maloniai prašome kreiptis kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt

Bilietus būtina įsigyti iš anksto, renginio vietoje jais prekiaujama nebus.

Rekomenduojame atvykti bent 10 min. prieš ekskursijos pradžią, kad neskubėdami nusiteiktumėte nuotykiams ir susipažintumėte su vadovu.
Nepamirškite buteliuko vandens, patogios aprangos, avalynės ir geros nuotaikos!

Pirkti bilietus