Apie renginį

Kristupo piknikų post scriptum

Japoniškų būgnų Wadaiko grupė DAIGEN-GUMI:
MOTOICHI YUZAWA (vadovas), MASARU INAGAKI
AKIRA SASAKI, AYAKO ITO
KOUDAI KOIKE, MIKU KUDO

Įspūdingi instrumentai, didžiulė garso amplitudė ir ekspresyvūs, bet griežtai suderinti judesiai – visa tai išvysite svečių iš Japonijos pasirodyme.
Wadaiko grupės Daigen-gumi vadovas pasakoja, jog didžiųjų būgnų funkcijos laikui bėgant kito. Senovėje japonai jais perduodavo žinias – dažniausiai tai būdavo įspėjimas apie artėjančius priešus. O kartais būgnais gąsdindavo užpuolikus, imituodami gausų raitelių būrį. Stojus taikai, pradėjus klestėti menams, japoniški būgnai pradėti naudoti Kabuki bei No spektakliuose.
Šiandien muzikantai važinėja po pasaulį ir į savo įspūdingus pasirodymus mielai įtraukia kitas japoniškas tradicijas.
Tad nenustebkite, jei koncerto metu pasirodys liūtas Šiši bei pakvies Jus bendram šokiui, išburiančiam laimę, sėkmę, o vaikams – sveikatą.

Programoje tradicinės japonų muzikos kompozicijos

Koncerto trukmė 1.20 val.

Vaikai iki 7 m., neužimantys atskiros sėdimos vietos, įleidžiami nemokamai.
Durys atidaromos 15 val., atskirai už įėjimą į botanikos sodą mokėti nereikia.

Bilietus į renginį galima įsigyti visose bilietai.lt kasose, koncerto dieną nuo 14 val. VU botanikos sodo kasoje arba tinklalapyje www.bilietai.lt.

SVARBU! Koncertas vyks po atviru dangumi bet kokiomis oro sąlygomis. Tad jei lauke lytų, turėkite su savimi skėtį arba neperšlampantį apsiaustą.
Bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Bilietus galima grąžinti tik koncertui neįvykus.
Mieli tėveliai, ciklo „Kristupo piknikai“ koncertuose VU Botanikos sode galite lankytis su vaikais. Maloniai primename, jog esate atsakingi už mažylių elgesį renginių metu. Tad pasirūpinome, jog šalia puikios muzikos, pramogų netrūktų ir jiems! Jums paruoštos vėjų gaudyklės, milžiniški burbulai (jei leidžia oro sąlygos), lauko žaidimai. O tvenkiniuose gardžių trupinukų visuomet laukia antys (tiesa, jos ne mūsų…).

Daugiau apie atlikėją:

Pirkti bilietus