Apie renginį

Renginį pristato:

J. Haydno oratorija „Pasaulio sutvėrimas”

Atlikėjai: LINA DAMBRAUSKAITĖ (sopranas)
MINDAUGAS ZIMKUS (tenoras)
RAIMUNDAS JUZUITIS (bosas)
AYALA ROSENBAUM (klavišiniai)
Vilniaus miesto savivaldybės choras JAUNA MUZIKA (vad. Vaclovas Augustinas)
Vilniaus miesto savivaldybės ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS (meno vad. Donatas Katkus)
Dirigentė MIRGA GRAŽINYTĖ-TYLA

Kristupo vasaros festivalyje – ypatinga viešnia, kurios pasirodymai priverčia aikčioti iš nuostabos, o po jų – sukelti ovacijų audrą. Šis scenarijus nekinta net labiausiai muzikinių naujienų išlepintose salėse, tad nepraleiskite vieno svarbiausių vasaros įvykių!
Didingą, tačiau haidniškai šviesią oratoriją „Pasaulio sutvėrimas” diriguos Mirga Gražinytė-Tyla! Susižavėjimą ja reiškia ir garsiausi pasaulio kolektyvai, ir klausytojai, ir muzikos kritikai, išskirdami neįtikėtinai stiprios energetikos, ekspresijos, intelekto, vaizduotės bei žavesio derinį vienoje asmenybėje.
Birmingamo miesto simfoninio orkestro vyriausioji dirigentė, Zalcburgo teatro meno vadovė, Los Andželo filharmonijos orkestro dirigento asistentė, daugelio prestižinių konkursų laureatė savo pasiekimų nesureikšmina: „Dirigavimas – tai ne mūšis, kuriame reikia parodyti save. Tai – dalijimasis muzika su tais, kurie ją myli taip pat, kaip aš”,  – sako M. Gražinytė-Tyla.
Šį kartą nuostabia J. Haydno muzika dirigentė dalinsis su Jumis!

Programoje J. Haydno oratorija „Pasaulio sutvėrimas”

Koncerto trukmė 1.50 val.
Vaikai iki 7 m. į koncertą neįleidžiami.

SVARBU! Koncertas vyks po atviru dangumi bet kokiomis oro sąlygomis. Tad jei lauke lytų, turėkite su savimi skėtį arba neperšlampantį apsiaustą.
Bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Bilietus galima grąžinti tik koncertui neįvykus.

Daugiau apie atlikėją:

Pirkti bilietus