Apie renginį

Lotynų Amerikos muzikos klodai

Atlikėjai: EGLĖ PETROŠIŪTĖ (vokalas)
DJAMEN FARIAS (gitara, vokalas, Brazilija)
MATHEUS NICOLAIEWSKY (bosinė gitara, Brazilija)
FERNANDO PAIVA DA SILVA (mušamieji, vokalas, Brazilija)

Samba da Minha Terra – tai braziliškos muzikos klodai, kuriuos atidžiai tyrinėja jungtinės muzikantų pajėgos. Pakerėti įtraukiančių ritmų, jausmingų istorijų ir džiaugsmą išlaisvinančios muzikos, atlikėjai kviečia į šalį (terra), kurioje pasijusite laimingi!
Muzikus iš skirtingų žemynų suvedė džiazo muzikos studijos Nyderlanduose, o „suklijavo” Brazilija… Kalbėdami apie koncertą Vilniuje, jie neslepia džiaugsmo dėl perkusininko Fernando Paiva Da Silva, prisijungusio prie komandos.
„Fernando – ypatingas žmogus. Per savo karjerą jis surengė gausybę originalių projektų ir grojo su tokiomis žvaigždėmis kaip Joe Zawinul, Lionel Ritchie, Hermeto Pascoal, Vienna Art Orquestra ir daugeliu kitų. Jo solo – tai uždegantys mini šou, vien dėl kurių ilgai nepamiršite šio koncerto”,  – intriguoja atlikėjai.

Programoje Lotynų Amerikos muzika

Koncerto trukmė 1.20 val.

Vaikai iki 7 m., neužimantys atskiros  sėdimos vietos, įleidžiami nemokamai.
Durys atidaromos 18 val., atskirai už įėjimą į botanikos sodą mokėti nereikia.
Bilietus į renginį galima įsigyti visose bilietai.lt kasose, tinklalapyje www.bilietai.lt arba koncerto dieną nuo 18 val. renginio vietoje.
SVARBU! Koncertas vyks po atviru dangumi bet kokiomis oro sąlygomis. Tad jei lauke lytų, turėkite su savimi skėtį arba neperšlampantį apsiaustą.
Bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Bilietus galima grąžinti tik koncertui neįvykus.

Pirkti bilietus

Video įrašai