Iki festivalio pradžios liko:

Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės

Apie renginį

Liepos 31 d., antradienį, 19 val.
Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30, Vilnius)

Sielos šnabždesiai nuo soul iki folk

ESKA (vokalas, Zimbabvė/Didžioji Britanija)
BYRON WALLEN (trimitas, klavišiniai, Didžioji Britanija/Belizas)
ROB LUFT (gitara, Didžioji Britanija)
PAUL MICHAEL (bosas, Didžioji Britanija)
ROD YOUNGS (mušamieji, JAV)

Viena geriausių Didžiosios Britanijos dainininkių, multiinstrumentalistė Eska Mtungwazi apdovanota nepaprastu talentu, visa jėga atsiskleidusiu debiutiniame albume ESKA. Nominuota prestižiniam Mercury prizui, pribloškusi muzikos pasaulį savo balsu bei kūryba, atlikėja pradžiugins Kristupo festivalio klausytojus!
Į Lietuvą ji atvyksta su instrumentalistų svajonių komanda, kurios priekinėse linijose – trimitininkas, kompozitorius, prodiuseris Byronas Wallenas. Net jei nežinote jo nuopelnų ir įtakos džiazo pasaulyje, bet žiūrite „Sostų karus” – prieš Jus vienas iš šio serialo garso takelio kūrėjų. Kiti grupės nariai – būgnininkas Rodas Youngsas, bosistas Pauls Michaelas nuolatos koncertuoja su ryškiausiomis džiazo žvaigždėmis. O jaunasis (24 m.) gitaristas Robas Luftas jau šiandien yra lyginamas su tokiomis legendomis kaip John McLaughlin, Al Di Meola bei Paco De Lucia.
Atlikėjai paruošė programą, sunkiai pasiduodančią standartiniam apibūdinimui. Joje persipina soulo, džiazo, folk muzikos elementai, sukurdami harmoningą visumą, kurią muzikos kritikai įvardina „ateities klasika“.

Programoje D. Ellington, T. Monk, B. Strayhorn, autoriniai B. Walen ir Eska kūriniai

Pirkti bilietus

Video įrašai